نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار
ویژگی های نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار قصد دارد تا شما را با پنل هایی که در اختیارتان قرار می دهد آشنا کند تا به صورت صحیح بتوانید انتخاب کنید. و یا با دیگر سایت های ارائه دهند خدمات ممبر فالوور بتوانید مقایسه داشته باشید. این مقالیسه کردن های به شما کمک می کند تا در خرید خود دچار سردرگمی نشوید تا انتخاب درستی داشته باشید.

نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار در ابتدا یک عضویت ساده دارد و یک پنل کاربری را به شما نشان می دهد. در قسمت مدیریت سفارشات و سرویس ها زمانی که انتخاب کنید سه زیر منو را مشاهده می کنید که عبارتند از:

  • ثبت سفارش جدید
  • پیگیری سفارشات ثبت شده
  • تعرفه و کد سرویس ها

گزینه دیگری که کاربران به آن نیاز دارند مدیریت سرویس نوتیفکیشن تبلیغاتی است که شامل زیر منوهایی می باشد که عبارتند از:

  • ثبت ارسال جدید
  • پیگیری ارسال های ثبت شده
  • تعرفه ها و کد سرویس ها

در قسمت ایجاد درخواست جدید شما کاربران و نمایندگان عزیز اگر درخواست جدیدی دارید می توانید از این قسمت ثبت کنید. و گزینه دیگر مدیریت و پیگیری درخواست های ثبت شده شما است.

نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار
درباره نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی انواع روش های تبلیغات در تلگرام را حتما مطالعه کنید.

نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

پنل ممبر و فالور در کل به دو دسته تقسیم می شود که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

پنل همکاری دارای ۴ زیر مجموعه است که عبارتند از:

کاربری: در این پنل کاربران و نمایندگان عزیر می توانند که شامل بیش از ۱۰۰ نوع سفارش می شود. این سفارشات شامل: سفارش ممبر ۱۰۰ هزار تا، سفارش ممبر اجباری ۲۰۰ هزار تا، سفارش ممبر اجباری ۵ هزار تا و… که در قسمت تعرفه ها و ثبت سفارش قابل مشاهده است.

ادمین: در این پنل فرق چندانی با پنل کاربر عمومی ندارد جزء اینکه تعرفه های سفارش سرویس ها ۱۰ تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند. اگر با ذکر مثال بخوایم بگیم اگر شما به عنوان کاربر عمومی بخواهید فالوور ایرانی فعال اینستاگرام را به عنوان مثال: با قیمت ۱۴ هزارتومان سفارش دهید در پنل همکاری این رقم ۱۰ الی ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند.

بازاریاب: این پنل نمایندگی ممبر و فالور برای کسانی خوب است که تعداد سفارشات آنها زیاد است.

 

۲- پنل نمایندگی: این پنل علاوه بر اینکه ۱۰ الی ۴۰ درصد قیمت های کاهش پیدا میکنه علاوه بر آن می تونید یک سایت اختصاصی برای خودتون داشته باشید. و در سایت پنل را بدون اینکه اسمی از برند تبلیغ ابزار باشد داشته باشید و شروع به کسب و کار خود کنید. علاوه بر این یک ربات اختصاصی به اسم خودتون در اختیار شما نمایندگان عزیز قرار می گیرد و به صورت اختصاصی به سایت شما متصل میشه.

مزایای نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

یکی از مهم ترین مزیت ممبر و فالور قیمت پایین آن می باشد. قیمت مقرون به صرفه در هر خرید از پنل اینستاگرام مهم ترین دلیل استفاده از پنل فالوور است. شاید پنل هایی وجود داشته باشند که قیمت بیشتری از شما بگیرند ولی کیفیت فالوورهایشان مناسب نباشد. به همین دلیل باید در انتخاب پنل اینستاگرام مناسب دقت کنید تا علاوه بر قیمت پایین، کیفیت بالایی داشته باشد.

همانطور که می دانید اینستاگرام به از برنامه های خارجی برای افزایش فالوور حساسیت زیادی دارد و اگر این عمل را برای پیج شما شناسایی کند ممکن است پیج شما جریمه شود.

به همین دلیل استفاده از پنل اینستاگرام که برنامه ریزی درستی ندارند می تواند برای شما خطرناک باشد و شما باید برای خرید پنل فالووری اقدام کنید که از روش درست و اصولی استفاده کند. زیرا اینستاگرام خیلی سخت می تواند فالوورهایی که با روش اصولی تزریق شده باشند را شناسایی کند.

یکی دیگر از مزیت های پنل فالوور این است که شما فالوور خود را بدون هیچ واسطه ای خریداری می کنید. باید بدانید که فالوورهایی که در سایت ها و پیج های خدمات اینستاگرام وجود دارند دارای واسطه زیادی هستند. این یعنی شما باید سود مورد نظر برای هر واسطه را پرداخت کنید.

بنابراین هرچه تعداد واسطه بیشتر باشد مسلما شما باید پول بیشتری برای خرید فالوور بدهید اما پنل های فالوور هیچ واسطه ای ندارند و شما نیاز به پرداخت سود به واسطه ها نیستید. این باعث می شود تا قیمت فالوور بسیار پایین بیاید و شما با هزینه کمتر، تعداد بیشتری فالوور دریافت کنید.

مزایای نمایندگی ممبر و فالور
مزایای نمایندگی ممبر و فالور اینستاگرام

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار آشنا کنیم، سایت هایی که خدمات ممبر و فالوور ارائه می دهند زیاد هستند اما باید دقت کنید سایت را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن اینماد کاربران از آنها راضی باشند. و تمام ویژگی هایی که شما نیاز دارید را داشته باشند و علاوه بر ارائه خدمات اینستاگرام خدمات دیگر شبکه های اجتماعی از جمله ممبر تلگرام ، روبیکا و… را هم برای شما انجام دهند و متکی به یک شبکه اجتماعی نباشند.

امیدوارم این مقاله مورد نظر شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد و تا حدی با خدما نمایندگی پنل ممبر و فالور تبلیغ ابزار آشنا شده باشید، در انتها هر گونه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارد می توانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله با ما در میان بگذارید.

امروزه تعداد افراد زیادی هستند که به دنبال افزایش فالوور های خود هستند شما با دریافت پنل نمایندگی ممبر و فالور از تبلیغ ابزار می توانید برای مشتریان خود به راحتی ثبت سفارش انجام دهید.

ورود به پنل پیامک  ورود به پنل شبکه های اجتماعی

و یا از طریق لینک های زیر می توانید با تیم پشتیبان در ارتباط باشید. و یا با مراجعه به سایت با ثبت نام کار خود را شروع کنید.

  پیج اینستاگرام  آقای مهندس طاهری

درباره‌ی تیم تولید محتوا تبلیغ ابزار

همچنین ببینید

نمایندگی پنل ممبر و فالور ارزان

نمایندگی پنل ممبر و فالور ❤️

نمایندگی پنل ممبر و فالور امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که بتوانند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.