خرید ممبر تلگرام باکیفیت
اهمیت خرید ممبر تلگرام باکیفیت

خرید ممبر تلگرام با کیفیت

خرید ممبر تلگرام با کیفیت امروزه دغدغه ای شده برای کاربرانی که محصولات خود را از طریق این شبکه اجتماعی به دیگران معرفی کنند و در نتیجه از این روش بتوانند بفروشند. اما نکته مهم اینجاست به چه صورت می توان تعداد ممبر های خود را افزایش داد و به نتیجه مطلوب رسید.

اکثر اوقات حتی با افزایش ممبر تلگرام آن نتیجه ایده آلی که می خواهیم باز هم برای ما میسر نیست، در این صورت باید به دنبال راه های قابل قبولی باشیم تا بتوانیم علاوه بر افزایش ممبر تلگرام به فروش بیشتر هم دست پیدا کنیم.

امروزه خرید ممبر تلگرام با کیفیت یکی از راه هایی است که می توان به آن اشاره کرد اما باید سایت های معتبر در این زمینه را شناسایی کنید تا به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید.

اگر می خواهید در مورد کسب درآمد از اینستاگرام را داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله ۸ روش کسب درآمد از اینستاگرام را مطالعه فرمایید.

راه های افزایش ممبر تلگرام با کیفیت

همانطور که می دانید خرید ممبر تلگرام با کیفیت با توجه به کسب و کار شما و بیزنسی که انجام می دهید متفاوت است ولی در نتیجه تمامی این کارها برای افزایش فروش است.

به عنوان مثال شما یک کانال تلگرامی برای خرید گوشی موبایل زده اید، در ابتدا اعضای کانال شما ۵۰۰ نفر است. حال با خود فکر کنید اگر یک مشتری وارد کانال شما شود و از ارائه کالای شما خوشش بیاید اما خرید نکند به نظر شما چه دلیلی مانع از خرید شده؟

با توجه به تحقیقاتی که انجام شده یکی از دلایلی که می تواند عدم خرید از کانال تلگرامی شما باشد، عدم داشتن بازدید و ممبر کافی است! تلگرام هم مانند اینستاگرام است هنگامی که اعضای یک پیج اینستاگرام زیاد است حدود ۱۰۰k مخاطبان زودتر به آن اعتماد می کنند تا اینکه فقط تعداد مخاطبان آن حدود ۳۰۰۰ هزار نفر باشد. و با توجه به افزایش ممبر تعداد بازید هم بالا می رود.

در واقع با خرید ممبر تلگرام با کیفیت، شما بر روی کسب و کارتان سرمایه گذاری می کنید، شما نباید هزینه‌های کسب و کار را صرفا به چشم هزینه ببینید و باید با دید سرمایه‌گذاری به آن‌ها نگاه کرد و علاوه بر آن نباید گول تبلیغاتی که به عنوان ممبر رایگان تلگرام و همچنین خرید ممبر تلگرام رایگان شناخته می‌شوند را خورد.

اگر می خواهید بازخورد بیشتری پیج اینستاگرام شما داشته باشد می توانید از ابزارهای آنالیز اینستاگرام استفاده کنید و اصول بازاریابی در شبکه های اجتماعی را در همین حین فرابگیرید تا به رشد پیج خود کمک کنید.

در حال حاضر در دنیای اینترنت بسیاری از کسب‌وکارها هستند که فعالیت می‌کنند و باید از آن‌هایی که حداقل پشتیبانی و شماره‌ی تلفن ثابت دارند بهره برد. در ادامه با راه های افزایش ممبر تلگرام باکیفیت همراه ما باشید.

راه های افزایش ممبر تلگرام با کیفیت
راه های افزایش ممبر تلگرام با کیفیت و درآمد

مطالعه بیشتر: نمایندگی ممبر و فالور تبلیغ ابزار

ممبر تلگرام واقعی

ممبر واقعی پاپ آپ:  

ممبر پاپ آپ، به نوعی از تبلیغات گفته می‌شود که یک صفحه‌ای در گوشی کاربر باز می‌شود و تبلیغات کانال شما را مشاهده می‌کند و در صورت کلیک روی آن عضو کانال شما می‌شود.

متاسفانه مدت زیادی است که این روش توسط تلگرام مسدود شده است و علاوه بر مسدودیت توسط خود تلگرام، فیلترینگ تلگرام نیز اثر بسیار منفی‌ای روی کیفیت این نوع ممبر گذاشت. در حال حاضر سایت‌هایی هستند که این نوع ممبر شبکه های اجتماعی را ارائه می‌کنند.

ممبر واقعی اد اجباری:

ممبر اجباری به نوعی از ممبرها گفته می‌شود که به صورت اجباری وارد کانال شما می‌شوند، این ممبرها افرادی هستند که تلگرام غیر رسمی همانند موبوگرام یا تلگرام طایی و… نصب کرده‌اند و در ازای خدمات اضافه‌ای که در این تلگرام‌ها می‌گیرند، تبلیغات می‌بینند و یکی از این تبلیغات، اضافه شدن اجباری در کانال‌های تلگرامی مختلف است.

خرید ممبر اجباری تلگرام ساده ترین و در عین حال ارزان قیمت ترین راه حل برای افرادی است که در ابتدای راه کسب و کار آنلاین خود هستند به خصوص ممبر اجباری هیدن و صد در صد واقعی که دارای پایین ترین میزان ریزش هنگام اد شدن هستند.

می توان گفت این روش بهینه ترین راه برای خرید ممبر ارزان است و در صورتی که محتوا و یا محصولات شما نیز با کیفیت باشد می توانید شاهد معجزه خرید این نوع ممبر و تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار خود باشید

ممبر واقعی پروکسی:

ممبر پروکسی یک روش نسبتا جدید است که اضافه شده است، در این روش وقتی کاربر از سرویس MTProto تلگرام استفاده می‌کند، یک کانال به عنوان پروکسی به لیست کانال‌هایش اضافه می‌شود و به صورت ثابت در لیست کانال‌های کاربر در بالای صفحه نمایش داده می‌شود، در صورتی که کاربر در کانال جوین شود، کانال اسپانسر از لیست بالایی حذف می‌شود و در لیست چت‌ها بین دیگر کانال‌ها قرار می‌گیرد.

این روش گران است و شاید اگر در کانال‌های با کیفیت تلگرامی تبلیغات کنید با ارزش‌تر باشد، چرا؟ چون کاربر فقط برای این که کانال از لیست بالایی که حذف شود جوین کانال می‌شود و ممکن است اصلا علاقه‌ای به موضوع کانال نداشته باشد.

خرید ممبر تلگرام با کیفیت

یکی از سوال‌های پرتکرار در این زمینه، همین سوال است. چگونه و از کجا ممبر ارزان تلگرام بخریم؟ از چه کسی بخریم که کلاهبردار نباشد؟ در این مقاله به هیچ عنوان قصد تبلیغ شخصی را نداریم و کسی را هم منزه نمی کنیم و صرفا در مورد افراد معتبر صحبت خواهیم کرد.

ممبر تلگرام
درباره خرید ممبر تلگرامی

پیشنهاد مطالعه: انواع روش های تبلیغات در تلگرام 

نکته مهم: برای خرید ممبر واقعی تلگرام با کیفیت روش اد اجباری حتما می‌بایست کانال شما با شماره‌ی ایران ساخته شده باشد، زیر تلگرام کانال‌هایی که با اکانت خارجی ساخته شده باشند را محدود کرده است و امکان اد زدن ممبر واقعی با تعرفه‌های فوق وجود نخواهد داشت، و تعرفه‌ی هر کا ممبر اد اجباری برای کانال خارجی به صورت ثابت و بدون هدیه ۲۰ هزار تومان است.

خرید ممبر واقعی تلگرام می‌تواند کمک مهم و بزرگی به این موضوع کند، در ادامه می‌خواهیم توضیحات در مورد ممبر واقعی تلگرام ارائه کنیم تا فرایند خرید برای‌تان تسهیل شود.

کاربرانی که تلگرام‌های غیر رسمی نصب کرده‌اند به صورت اجباری بدون خواسته‌ی خودشان روزانه در کانال‌های متعددی عضو می‌شوند و به این نوع ممبر و فرایند، ممبر اد اجباری گفته می‌شود.

البته در این روش از اد ممبر تلگرام، چند حالت برای افزودن ممبرها وجود دارد که یکی از آن‌ها ممبر هیدن و دیگر ممبر عادی است که در حالت ممبر عادی ریزش بالا خواهد بود (زیرا کاربر متوجه حضور در کانال خواهد شد) و در روش هیدن کاربر در کانال حضور خواهد داشت ولی در لیست کانال‌ها، نامی از کانال شما مشاهده نخواهد کرد،

البته لیست کانال‌هایی که کاربر به صورت هیدن در  آن عضو شده‌اند در یک «تب» به خصوص وجود دارد و کاربر نیز از این موضوع آگاه است و هر زمانی که بخواهد می‌تواند کانال شما را مشاهده کند یا از آن خارج شود.

پیشنهاد ما به شما این است که سراغ افرادی بروید که انجمن‌ها آن‌ها را برای این امر معرفی کنند. حداقل آن است که می‌توانید به اعتبار آن انجمن اعتماد کنید و پروژه خود را به این افراد بسپارید. درعین حال هم اگر بازدهی خوبی برای شما نداشت می‌توانید به سراغ همان انجمن رفته و به فردی که معرفی کرده‌اند اعتراض کنید.

ضمن آنکه با یک سرچ ساده در گوگل ده‌ها سایت که این خدمات تلگرام را عرضه می‌کنند ردیف خواهند شد. ما در سایت تبلیغ ابزار این نوید را به شما عزیزان می دهیم که خدماتی با کیفیت و با سرعت بالا به شما ارائه خواهیم کرد.

امروزه تعداد افراد زیادی هستند که به دنبال افزایش فالوور های خود هستند شما با دریافت پنل نمایندگی ممبر و فالوور از تبلیغ ابزار می توانید برای مشتریان خود به راحتی ثبت سفارش انجام دهید.

ورود به پنل پیامک   ورود به پنل شبکه های اجتماعی

به این ترتیب شما با استفاده از لینک های زیر می توانید با تیم پشتیبان در ارتباط باشید. و یا با مراجعه به سایت با ثبت نام کار خود را شروع کنید.

  پیج اینستاگرام  آقای مهندس طاهری

 

درباره‌ی تیم تولید محتوا تبلیغ ابزار

همچنین ببینید

نمایندگی پنل ممبر و فالور ارزان

نمایندگی پنل ممبر و فالور ❤️

نمایندگی پنل ممبر و فالور امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که بتوانند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.